Моментом покупки товару вважається дата, коли клієнт придбав замовлену позицію в concept store 17SB або забрав посилку з офісу компанії-перевізника.

Клієнт має право обміняти або повернути замовлення на протязі 14-ти календарних днів з моменту покупки при наступних уловиях:

-Зберегти повний товарний вигляд (відсутність будь -або дефектів, наявність бирок, упаковки)

-наявність чека про оплату замовленого товару (фіскальний чек про оплату післяплатою або чек-накладка від магазину в разі повної передоплати)

-посвідчення особи

-Заява на повернення товару

В разі, якщо всі умови виконані, кошти будуть повернуті клієнту протягом 5-ти робочих днів з моменту прибуття повернутої позиції на відділення відправника. Відправка товару на обмін здійснюється протягом 3-х робочих днів з моменту прибуття позиції на відділення відправника. Послуги компанії-перевізника оплачуються клієнтом. (ЗАКОН УКРАЇНИ про захист прав спожівачiв Р ІІ, ст.9)

 

ДЕФЕКТИ І НЕВІДПОВІДНОСТІ

Клієнт має можливість оглянути замовлену позицію в офісі компанії-перевізника на відповідність своє замовлення і дефекти.

Товар, забраний з офісу компанії-перевізника, за замовчуванням, вважається відповідним замовленням, а також стандартам якості. (ЗАКОН УКРАЇНИ про захист прав споживачів Р ІІ, ст.8).

 

ГАРАНТІЯ

На всі придбані позиції поширюється гарантія протягом 15-ти календарних днів з моменту покупки.

Concept store 17SB залишає за собою право компенсувати клієнтові кошти на ремонт товару або обміняти його на альтернативну позицію.

Гарантійний ремонт або обмін товару здійснюється тільки у випадках прихованих дефектів виробництва (розрив по шву, недолік або надлишок клею і тд.).

У разі форсованого використання ілііспользованія, непередбаченого правилами експлуатації виробу, гарантія анулюється. (ЗАКОН УКРАЇНИ про захист прав споживачів Р ІІ, Ст.4,7,13).

 

СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Concept store 17SB не несе відповідальності за можливі травми і захворювання, отримані в результаті неправильного використання придбаних товарів чи індивідуальної чутливості (непереносимості) покупця до певних типів натуральних / синтетичних волокон тканини, фарби і тд. Зі свого боку Concept store 17SB зобов'язується інформувати клієнтів про склад, розмірних сітках, властивості наданих изделей за запитом клієнта.

Надсилаючи свої данни, клієнт автоматично укладає договір оферти з інтернет-магазином 17SB. Це підтверджує його повну згоду з правилами роботи магазину. Concept store 17SB зобов'язується дотримуватися прав конфіденційності клієнта і дотримуватися своїх зобов'язань, прописані в даних правилах.

 

Правила роботи інтернет-магазину 17SB складені на основі наступних нормативних документів:

Документ 1023-12 "Про захист прав споживачів"https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#Text

Документ 265/95-вр "Про! Застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"http:// https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/265/95-%D0%B2%D1%80#Text

Документ 2297-17 "Про захист персональних даних"https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2297-17#Text